Свято визволення України

2013-10-21

Визвольною ходою радянський солдат йшов до Перемоги. 70 років минуло з того часу як відгриміли останні бої на Карлівській землі, але рани залишилися... Ще досі рвуться снаряди, що залишилися в землі, ще не висохли сльози за тими, хто згинув у тій війні. І вічна пам'ять в поколіннях за мирне небо, за вільне майбуття!

Святкувала Карлівщина свято визволення від німецько - фашистської навали всією громадою. Квіти покладені до підніжжя Меморіалів - це данина пам'яті, це низький уклін, це шана, яку не можливо виразити словами.

У всіх бібліотеках району в ці дні пройшли заходи присвячені вікопомній даті. У центральній районній книгозбірні відбулася година пам’яті «… А спогади не тьмяніють». Учні 8-А класу школи-гімназії ім.. Ніни Герасименко були не просто учасниками цього заходу, а й співавторами. Разом з бібліотекарем юнацького абонементу Світланою Глазко вони вивчали історію рідного краю, її героїчні сторінки, готували до виступу вірші та пісні. Із уст школярів звучали розповіді про земляків героїв Великої Вітчизняної війни М.П.Кучеренка, І.Є Качалка, Родика С.Л., Симоненка М. І. та ін. Пісні увиконанні Олі Кохановської та вірші прочитані учнями додали зустрічі душевності та ліризму.

Не менш інформаційною та цікавою була і краєзнавча година «Мій край –моя історія жива», проведений в ЦРБ для учнів 9-Акласу ЗОШ № 3. Школярі із захопленням слухали про минуле краю, про героїв - земляків.


Це не можна забути! І це не повинно повторитися! Ця думка червоною ниткою проходила через всі заходи пам'яті. Юне покоління надто віддалена від тих подій і не лише часом, а і субкультурою, яка все більше заполоняє повсякдення. Не має майбутнього без минулого. Тож пам'ятаймо...

Не воскреснуть полеглі
Та вічною буде їм пам’ять...
Слава й шана живим,
Переможцям страшних лихоліть!
Із народу для звершень –
Найкращих життя обирає,
Щоб серцями своїми
Захистили від куль вони світ...
І вони, як один,
Піднялися відважно до бою,
Захистили Вітчизну
Ціною мільйонів життів!
Тільки шана й любов
Їм обпалені душі загоїть,
Порятує від втрат
І нестерпних тенет самоти...
Станьмо, юні, на них,
На батьків і дідів своїх схожі,
Волелюбно і гордо
Плекаймо свій рід і народ!
Покоління нові
У добрі і красі переможуть,
Мирний день –
Нездоланних не зна перешкод!

Марія Бойко

/Files/images/70_rokv_peremogi/DSCN3848.JPG/Files/images/70_rokv_peremogi/DSCN3861.JPG/Files/images/70_rokv_peremogi/DSCN3853.JPG/Files/images/70_rokv_peremogi/DSCN3864.JPG/Files/images/70_rokv_peremogi/DSCN3868.JPG

/Files/images/70_rokv_peremogi/DSCN3871.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 738

Коментарi