День народження бібліотеки імені Анатолія Михайленка

2013-10-01

/Files/photogallery/7934/DSC05433.JPGОсінь жовтим листом спустилася на землю. Ниткою павутини пролетів вересень… А його закінчення приносить до книгозбірень України професійне свято – День бібліотек.

В цьому році для Карлівської ЦБС воно видалося особливим. В переддень до Карлівки завітали шановані гості: вдова письменника та публіциста Анатолія Михайленка – Людмила, його сестра Надія, двоюрідний брат Анатолій Гайовий з дружиною Тетяною. Їх шлях лежав до центральної районної бібліотеки, де вже очікували працівники книгозбірень району на чолі з директором ЦБС Зоєю Бондаренко, представники влади – заступник голови районної ради Василь Каплоухий, начальник відділу культури та туризму Тетяна Обифіст, співробітники районного історико-краєзнавчого та Варварівського народного історичного музеїв, представники громадськості. Це зібрання було присвячене присвоєнню Карлівській центральній районній бібліотеці імені Анатолія Михайленка. Хоча офіційний документ про присвоєння ім'я був прийнятий ще навесні та самі святкування вирішили поєднати в часі з відзначенням Дня бібліотек.

Традиційно було перерізано червону стрічку – відкрито шлях у майбуття оновленій бібліотеці імені Анатолія Михайленка. А потім в затишній обстановці читального залу, де з портрету дивилися на присутніх мудрі очі Добротворця, точилася бесіда однодумців: згадували Анатолія Михайленка і скрапувала сльоза, разом раділи зробленій добрій справі - збереження пам’яті письменника, говорили про майбутнє книги та бібліотеки, навіть пісні послухали, що подарував до свята присутнім чоловічий ансамбль районного будинку культури. Було у цьому єднанні душевне тепло, що і залишилось в бібліотеці після того як гості відправилися по пам'ятних місцях письменника, а це його школа у селі Варварівці, де шанують його і нині. Все це дякуючи роботі педагогічного колективу і в першу чергу директора Варварівського народного музею Віри Бегмат.

Рідні з подякою зверталися до всіх, хто відкриває для людей творчу особистість Анатолія Михайленка - Людини, Письменника, Журналіста

***

Я на світі прожив, наче спалах зорі на світанні,
Наче крапля роси, наче крик журавля – тільки мить.
Я не вірив ніяк, що й до мене прийде день останній,
І в жертовнім вогні моє серце на попіл згорить.

У далеких світах якось раптом усе я покину,
Бо ввійде мені в душу сльозиною і чебрецем,
І додому хоч вітром, хоч променем сонця полину,
І легенько війну над твоїм, Україно, лицем.

Степан Галябарда

/Files/photogallery/7934/DSC05438.JPG/Files/photogallery/7934/DSC05440.JPG/Files/photogallery/7934/DSC05445.JPG/Files/photogallery/7934/DSC05454.JPG/Files/photogallery/7934/DSC05467.JPG/Files/photogallery/7934/DSC05464.JPG/Files/photogallery/7934/DSC05488.JPG/Files/photogallery/7934/DSC05492.JPG/Files/photogallery/7934/DSC05496.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 761

Коментарi