І ми тут були! Ярмарок бібліотечних інновацій «Сучасна бібліотека: рухаємось вперед»

2013-09-27

24-25 вересня в Києві відбувся Ярмарок бібліотечних інновацій «Сучасна бібліотека: рухаємось вперед» . Пощастило і нам побувати на цьому зібрані. Нам - це методисту Карлівської ЦБС Наталії Мусієнко та завідуючій Федорівською СБФ Аллі Павленко./Files/images/yarmarok/DSC04217.JPG

Для нас це було справжнє свято – безпосереднього спілкування, пізнання нового, творчого натхнення, розмаїття талантів. Ми їхали до Києва за відкриттями і ми їх зробили, навіть перевершили всі сподівання. Якщо залишити всі захопливі вигуки та емоції та просто розказати то матимемо ось таку картину:

Київ – НСК «Олімпійський»/Files/images/yarmarok/DSC04107.JPG -

відмінна організація заходу – запрошені на відкриття почесні гості – багато корисної інформації, яка не лише потрібна в роботі, а ще й стає ґрунтом для подальшого розвитку особистості і справи, – цікаві зустрічі – талановиті колеги – реалізовані ідеї /Files/images/yarmarok/DSC04110.JPG/Files/images/yarmarok/DSC04135.JPG/Files/images/yarmarok/DSC04147.JPG/Files/images/yarmarok/DSC04162.JPG/Files/images/yarmarok/DSC04155.JPG/Files/images/yarmarok/DSC04166.JPG/Files/images/yarmarok/DSC04169.JPG/Files/images/yarmarok/DSC04184.JPG/Files/images/yarmarok/DSC04210.JPG

- конкурси «Бібліокінофест», /Files/images/yarmarok/DSC04174.JPG

«Супербібліотекар»- /Files/images/yarmarok/DSC04223.JPG/Files/images/yarmarok/DSC04228.JPG

найкращий бібліотечний плакат –/Files/images/yarmarok/DSC04199.JPG/Files/images/yarmarok/DSC04198.JPG/Files/images/yarmarok/DSC04196.JPG/Files/images/yarmarok/DSC04202.JPG

закриття – прощання...

/Files/images/yarmarok/DSC04231.JPG

Що запам’яталося найбільше? Конкурс «Супербібліотекар» - був просто супер-супер- супер. На ньому вся кухня сучасної бібліотеки як на долоні – це вдала ідея для реалізації, це команда, яка може її реалізувати, це лідер, який бере відповідальність і веде за собою. Тут було все: і ерудиція, і талант спілкування, і розум, і жіноча логіка, і гумор. Я в захваті!

Ще дуже сподобалися відвідані тренінги, жаль що так було мало часу і все не побачили і не почули. Дуже вдячні всім хто готував і проводив заняття. А також всім організаторам та учасникам зібрання. Було надзвичайно інформативно та цікаво, демократично та інтелігентно.

До зустрічі в 2014 році! Ми прикладемо максимум зусиль до реалізації хоч невеликої частки того, що дізналися, додамо власної креативності, щоб ще раз побувати на святі інновацій!