Книжкова виставка-ярмарок завітала на Карлівщину

2013-10-21

16 жовтня в Карлівському РБК відбулася виїзна книжкова виставка-ярмарок соціально значущих видань. Ця значна подія зібрала прихильників друкованого слова, а також краєзнавчої літератури. Серед них старшокласники міських шкіл. І не випадково. Ще з 2005 року в Полтавській області діють програ­ми з підтримки книговидання. З 2007 року Інститутом стратегічної політики України та благодійним фондом «Схід-Захід разом» започатковано патріотичний, загальнонаціональний про­ект «Україна: історія великого народу», який має на меті донесення до свідомості людей інформації про дійсну історію України, про історичні корені її народу. А в грудні 2012 року прийнято відповідну обласну комп­лексну програму, заходи якої спрямова­ні на реалізацію державної інформаційної політики, книговидання та книгорозповсюдження, найбільш повного забезпечення області різноплановою інформацією, со­ціально значущою видавничою продукцією місцевих авторів. Про це присутнім розповіла начальник відділу видав­ничої справи та забезпечення діяльнос­ті департаменту управління інформацією департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко.
/Files/images/z_polt_admn/P1020376.JPGГоловний спеціаліст відділу видавничої справи Владислав Василець розповів, що за період дії програм і проекту було видано 83 назви соціально значущих книг загальним тиражем близько 65 тисяч примірників, на видання яких з обласного бюджету було виділено більше 2 млн 325 тис. грн. Це літературно-художні видання, історико-краєзнавча література, довідкові та інформаційні видання - енциклопедії, словники тощо. Значна увага приділяється виданню книжок для дітей. Закладання основ інтересу до читання в майбутньому сприятиме становленню людини як особистості, виховання її моральною, духовною і творчою, прищеплення їй професійних і наукових знань. Саме на це спрямовані соціальні ініціативи Президента В. Януковича в частині сприяння всебічному розвитку кожної дитини./Files/images/z_polt_admn/Изображение 040.jpg

Облдержадміністрація та обласна рада надають підтримку засобам масової інформації, зокрема журналу «Дієслово» - полтавській літературній криничці для дітей та юнацтва, який став трибуною шкільних і районних, міських літоб'єднань, гуртків, а також самодіяльних авторів. Детальніше про це літературно-художнє видання розповіли член редколегії журналу, карлівський міський голова Володимир Слєпцов та член Національної спілки письменників України Лідія Черпакова. Творці журналу також запросили юні таланти спробувати свої сили на його сторінках. Районна бібліотека для отримала в подарунок журнальні номери.

Книжкову виставку «Українська книга – жива пам'ять поколінь», представили працівники Карлівської районної бібліотеки. Невеличкий бібліографічний екскурс сторінками книг, що друкуються українськими виданнями, а також знайомство з сучасною українською літературою такою різноплановою, спірною, незавжди зрозумілою для пересічного читача запропонувала методист Наталія Мусієнко. Зацікавити молодь до читання нашої української літератури – однієї із кращих в світі – головна мета таких зібрань.

/Files/images/z_polt_admn/Изображение 043.jpg/Files/images/z_polt_admn/Изображение 047.jpg/Files/images/z_polt_admn/Изображение 045.jpg/Files/images/z_polt_admn/Изображение 050.jpg/Files/images/z_polt_admn/Изображение 055.jpg/Files/images/z_polt_admn/P1020378.JPG/Files/images/z_polt_admn/1.JPG/Files/images/z_polt_admn/P1020379.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 763

Коментарi