Книга -це віконце в світ

2013-11-04

« Книга – це віконце, через яке дитина бачить світ і самого себе» - говорив великий педагог В.О.Сухомлинський. Адже саме з книги діти дізнаються, що правда завжди перемагає кривду, добро – зло, працьовитість винагороджується, а лінькуватість і пихатість караються.

Для ланнівських школярів книга є другом і мудрим порадником не тільки на уроках, а й в позашкільний час. Діти з задоволенням відвідують Ланнівську та Кумівську сільські /Files/images/lannvska_sbf/P1010393.JPGбібліотеки, адже тут можна відпочити від буденних справ: займатися улюбленими справами, спілкуватися з друзями.

« На канікулах читай – в школі бали заробляй » . Під таким гаслом відбулася зустріч читачів 2-7 класів бібліотек-партнерів, під час осінніх канікул. Милуючись осінньою красою, діти з захопленням розповідали про улюблену книгу, відгадували загадки, складали пазли – прислів я, імітували рухи в конкурсі « Ромашка». З задоволенням приймали участь у рухливих іграх « Світлофор» , « Дзвоники» , « Влучний стрілок » , « Десять бананів», « Котився колобочок» , « Так чи ні », « У ресторані ».

/Files/images/lannvska_sbf/P1010410.JPG/Files/images/lannvska_sbf/PICT4111.JPG/Files/images/lannvska_sbf/PICT4114.JPG/Files/images/lannvska_sbf/PICT4099.JPG

Тож , читайте книги, і нехай, за словами Фоми Аквінського, думки, укладені в книгах , будуть вашим основним капіталом, а думки, які виникнуть у вас самих – відсотками на нього.