Стартували обласні Шевченківські читання

2014-01-22

/Files/images/shevchenko/Логотип+до+200-річчя+Т.Шевченка.jpg2014 рік означений в Україні подією всесвітнього рівня – 200-літнім ювілеєм Тараса Григоровича Шевченка. До відзначення цієї вікопомної дати велася підготовка не одного дня, щоб цьогоріч відкрити світовій громаді всебічність, унікальність таланту та непересічність особистості Великого Кобзаря. В бібліотеках Карлівської ЦБС стартували обласні Шевченківські читання «Кобзарева стежина». Відкриття відбулося спільним заходом ЦРБ ім..Михайленка, районного історико-краєзнавчого музею, учнів шкіл міста. Літературно-музичний калейдоскоп «Ми чуємо тебе, Кобзаре, крізь століття» відвідали представники влади: заступник голови райдержадміністрації Пушкарьова В. І. та начальник відділу культури та туризму Обифіст Т.В.

Вцілому, це була душевна зустріч шанувальників таланту Тараса Шевченка: звучала музика, пісні, поезії. До уваги присутніх було представлено відеопрезентацію «Життя і творчість Тараса Шевченка: основні віхи» та проведено інформаційний калейдоскоп «Шевченко та Україна» за книгами, з якими можливо ознайомитися у фондах районної бібліотеки, працівники музею провели екскурс виставкою виробів місцевих майстрів, що зображають великого поета – це портрети, вишиті панно, інкрустована таріль, а також фотовиставкою, що ілюструє значущі моменти в житті Тараса Шевченка та його перші твори як художника.

Початок святкувань став пам’ятним для всіх присутніх. А попереду ще багато сторінок-зустрічей, які відкриють перед зацікавленими нові грані Шевченка – людини, творчої особистості, борця і пророка.

/Files/images/shevchenko/P1020688.JPG

/Files/images/shevchenko/P1020694.JPG

/Files/images/shevchenko/Изображение+054.jpg/Files/images/shevchenko/057.jpg/Files/images/shevchenko/P1020695.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 886

Коментарi