Читаючи Шевченка

2014-01-27

/Files/images/shevchenko/DSCN1226.jpgВ рамках обласних Шевченківських читань «Кобзарева стежина», присвячених 200-річчю Великого Кобзаря, в бібліотеках району пройшла ціла низка інформативних заходів.

Серед найцікавіших можна назвати поетичний калейдоскоп «Є у Шевченка народження дата – дати смерті в Шевченка немає», проведений в Мар’янівській СБФ, дитяче свято «Пам'ять Кобзаря» – Голобородьківська СБФ, інформаційний калейдоскоп «Шевченко і Україна» - Верхньоланнівська СБФ, інформхвилина «Тарас Шевченко – провісник долі України» - Попівська СБФ № 15.

А завідуюча Халтуринською сільською бібліотекою, студентка Гадяцького училища культури імені І. П. Котляревського Котенко Алла провела з школярами 2 та 3 класу Халтуринської ЗОШ поетичний вернісаж «Віршів віночок від Тараса». З цікавістю зазирнули малята до історії життя і творчості поета, душевно читали його проникливі вірші, а учні 2 класу підготували виставку малюнків за творчістю Тараса Шевченка для сільської бібліотеки. Перевірити свою ерудицію учасники змогли відповідаючи на питання вікторини «Невмирущий Кобзар». Всі вони отримали пам’ятні подарунки.

/Files/images/shevchenko/DSCN1232.jpgМи запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у Шевченківських читаннях, що будуть проходити в книгозбірнях Карлівщини впродовж всього 2014 року. Творчість Тараса Шевченка, як і його доля, має ще багато невідкритого, перечитуючи його у різні періоди життя, можна знайти щось нове, раніше пропущене. Адже він в своїх творах говорив устами народу.

/Files/images/shevchenko/DSCN1222.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 751

Коментарi