Районний семінар-практикум бібліотечних працівників присвячений 200-річчю Т.Г.Шевченка

2014-01-24

У районній бібліотеці відбувся семінар-практикум бібліотечних працівників району "Популяризація творчої спадщини Т.Г.Шевченка в бібліотеках: традиційні форми та сучасні аспекти", присвячений 200-річчю з дня народження великого пророка українського народу.Відкрила зібрання директор ЦБС Бондаренко З.Н., яка наголосила на необхідності розгорнути активну діяльність з популяризації життєвого та творчого шляху Великого Кобзаря та з відзначення ювілейної річниці поета, включившись в обласні Шевченківські читання «Кобзарева стежина», які будуть проходити з 22 січня по 1 грудня 2014 року. В роботі семінару взяли участь і виступили заступники голови районної державної адміністрації Пушкарьова В.І. та начальник відділу культури та туризму Обифіст Т.В. Вони підкреслили, що в 2014 році вся Україна і світова спільнота готується до відзначення 200-річчя Т.Г.Шевченка. Діяльність бібліотек з відзначення ювілейної річниці великого українського поета повинна відбуватися в координації з освітніми, культурними, мистецькими закладами, громадськими організаціями, аматорами художнього слова та образотворчого мистецтва. Проведення масових заходів необхідно супроводжувати активною рекламною кампанією, запрошувати на них представників місцевої влади, газет, радіо. Змістовним та актуальним був виступ методиста ЦРБ ім.. А.Г.Михайленка Мусієнко Н.С., яка представила панораму нових інформаційних, інтерактивних форм роботи з користувачами, підкресливши, що тільки професіоналізм, креативність, ентузіазм роблять книгозбірні привабливими для сучасної громади.

На закінчення семінару відбувся показовий захід: арт – досьє «Полтавськими стежками Кобзаря». Працівники центральної районної бібліотеки разом із молодим користувачем – студентом Полтавської аграрної академії Володимиром Лавриком театралізували нові невідомі для слухачів сторінки життя Шевченка, його перебування на Полтавській землі. Есе-спогад, підготовлений працівниками відділу обслуговування відкрив іншу грань Тараса Шевченка, як людини, коханого, поета. Родзинкою вистави була розповідь про княжну Варвару Рєпіну, якій митець присвятив поему «Тризна». Учасники семінару переглянули відеопрезентацію та ознайомилися з веб-ресурсами, пов’язаними з життям та творчістю поета, з метою їх подальшого використання у своїй роботі.

/Files/images/shevchenko/P1020705.JPG/Files/images/shevchenko/Изображение 044.jpg/Files/images/shevchenko/P1020702.JPG

/Files/images/shevchenko/P1020703.JPG