• Ви знаходитесь тут:

• Події
  • 1025 років з дня хрещення Руси-України

Шляхом духовності

У 988 році на берегах Дніпра, під стінами Києва, відбулася подія, історичну значимість якої годі переоцінити. Саме тут, у момент хрещення нашого народу князем Володимиром, народилася східнослов'янська православна цивілізація. І саме Київ став містом-основоположником історичної, культурної і духовної епохи в житті всіх слов'янських народів, центром християнства духовного збагачення.

/Files/images/dovkllya/x.jpgПрацівників книгозбірень Карлівської централізованої бібліотечної системи якнайширше у своїх заходах висвітлюють вікопомну подію та намагаються повернути краян до духовності. Історія православ’я стала темою години «Хрещення Русі: факти історії» - в центральній районній бібліотеці; уроку народознавства «Писанкове деревце», майстер-класу «Писанкова веселка» літературно-народознавчої години «Прийди, прийди до мене, неділенько зелена», історичного портрету «Ярослав Мудрий – Великий князь Київський», організованих у районній бібліотеці для дітей.

У Федорівській книгозбірні пройшов урок духовності «Хрещення Русі - перша /Files/images/dovkllya/x2.jpgсходинка до духовності», в якій взяв безпосередню участь настоятель Благовіщенської церкви села Федорівки отець Дмитрій. А у селі Варварівці було проведено годину спілкування «Хрещення Київської Русі та його історичне значення у розвитку християнства» , яку організували спільно працівники закладів культури та освіти села: Варварівського народного історичного музею, сільської бібліотека та будинку культури, місцевої ЗОШ.

У всіх сільських бібліотеках-філіях облаштовані книжкові виставки та відкриті перегляди літератури: «День хрещення на Русі», «Під захистом господньої любові», «Православна моя Україно!», «Бог і Україна», «Джерела вічної духовності», «Не старіє свята правда, як і слово боже», проведено інформаційні хвилини та бесіди з історії православного християнства.

Ми маємо всі підстави бути духовно багатими людьми, що означає бути освіченою, творчою, красивою в поведінці особистістю і бути патріотами своєї Батьківщини. /Files/images/dovkllya/хрещення 004.jpgЯкщо ти українець, ти - патріот, тобі не байдужа доля матері-України, в тобі розквітає паросток національної гідності, яку з честю пронесеш роками.