Інтернет без кордонів

Інноваційні послуги, що надаються в районній бібліотеці для дітей, дякуючи перемозі у ІІ раунді програми «Бібліоміст», з безкоштовного користування Інтернету, накладають на працівників бібліотеки і відповідальність за безпечне користування дітворою всесвітньою мережею. Тому вже традиційними стали бесіди з юними користувачами щодо правил користуванням Інтернетом.

/Files/images/IMG_0651.JPGЦікавою була відеоподорож безпечною країною On-ляндією «Інтернет без кордонів», організованою для учнів початкових класів Карлівської ЗОШ № 4, напередодні літніх канікул, пори, коли у дітей з’явиться більше вільного часу, і їх не завжди зможуть контролювати дорослі.

/Files/images/IMG_0648.JPGНе дивлячись на такий юний вік, 6-9 років, майже всі присутні вже добре обізнані з комп’ютерною азбукою, але не всім відомо, що дозвіл батьків для того, щоб розпочати свої заняття в мережі, потрібно отримувати кожного разу, радитися з старшим щодо відвідування тих чи інших сайтів, розповсюдження інформації про себе та про близьких. Небезпека чатує на необізнаних на кожному кроці, але ті, хто знають - захищені.

В ігровій формі, використовуючи інтерактивну презентацію представлену розробниками сайту «Онляндія - безпечна веб-країна» (http://disted.edu.vn.ua/media/bp/html/etusivu.htm), учні дізналися про основні правила безпеки користування всесвітньою мережею. З радістю діти ділилися своїм досвідом користування комп’ютерною технікою, вони дружно відповідали на запитання та відгадували загадки про комп’ютер та Інтернет.

Такі зустрічі мають за мету убезпечити школярів і ввести їх в безмежний світ Інтернету лише з користю для освіти та дозвілля. Всі учасники отримали буклети із списком безпечних та цікавих для їх віку веб-ресурсів.