«Я починаюсь з рідної землі»

Під таким епіграфом відбувся творчий вечір підготовлений Карлівським історико-краєзнавчим музеєм та центральною районною бібліотекою із земляком, членом Міжнародної асоціації письменників, переможцем літературного конкурсу «Україна моя квітуча», автором 7 збірок віршів, дипломантом фестивалів муз 1998, 1999, поетом-піснярем Феліксом Мамутом.

В/Files/images/slavetn_zemlyaki/SDC10623.JPGін зріс на карлівській землі. Йому відомі всі стежки нашого краю, і він свято береже та шанує минуле рідного народу. А добре відомо, що без минулого немає майбутнього.

Про життєвий і творчий шлях Фелікса Мамута розповіла директор історико- краєзнавчого музею Ірина Федорченко. На зустрічі прозвучали вірші у виконанні молодих бібліотекарів Ірини Гнатенко, Марини Плюти, Олександри Таран та пісні, написані на слова нашого земляка.

Фелікс Зунійович поділився із земляками історією написання своїх нових книг «Стежки долі», презентував книгу-спогадів, книгу-одкровення про рідну карлівську землю «Карловка. Далекое и близкое», перемежовану віршами, присвяченими чудовим краєвидам, людям землі, яка дала йому путівку в життя, відповів на запитання присутніх.

Найактивніші відвідувачі відділення соціально-побутової адаптації районного територіального центру жіночий вокальний ансамбль «Берегиня» виконав ряд пісень присвячених шановному гостю.

Автор подарував учасникам зустрічі свої нові книги./Files/images/slavetn_zemlyaki/SDC10657.JPG

Директор Карлівської ЦБС Зоя Бондаренко