Ми вітаємо на нашому сайті як старих добрих друзів, так і нових відвідувачів!

Якщо ви прочитали нашу історичну довідку то дізналися, що карлівські бібліотеки мають давні традиції. Зараз на теренах Карлівщини працює 18 закладів, що входять до централізованої бібліотечної системи. Серед них центральна районна бібліотека, районна бібліотека для дітей і 16 сільських філіалів.

Всі книгозбірні ЦБС працюють як центри соціокультурної та інформаційної діяльності,центри підтримки освітніх процесів, відкритого доступу до інформаційно-документальних ресурсів, центри накопичення та надання інформації громадянам про життя місцевої громади.

В біліотеках району працює 29 фахівців. Це знавці своєї справи, відкриті для всього нового. Працюють під девізом "Все на благо читачів!". І тому послугами бібліотек користується близько 13 тис. чоловік. За 2011 рік кількість відвідувань склала майже 90тис., а книговидача - 232 тис. екз.. За цими сухими цифрами щоденна кропітка робота всього колективу, творчий потенціал якого невичерпний.

Сукупний фонд бібліотек Карлівщини складає 300 тис. примірників книг. За 2011 рік до фондів ЦБС надійшло 2780 примірників видань, закуплено необхідну галузеву, довідкову, художню літературу в книжковому магазині Полтави. Жителі району відгукнулися на акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Було подаровано 262 примірника книг. Для 2-х районних бібліотек передплачено на 2012 рік 82 примірника газет та журналів, а сільські філіали отримують 116 примірників періодичних видан.

Звичайно, в час, коли інформація та зміни заволоділи світом, наші читачі не повинні страждати від відсутності потрібних знань, тому колектив ЦБС не втрачає свій шанс підвищити інформативність закладів, за рахунок участі в проектах та грандах. Перший успішний крок - це перемога у другому раунді проекту «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступудо Інтернету» програми «Бібліоміст», яка здійснюється радою Міжнародних досліджень IREX в рамках партнерства з фундацією Білла та Мелінди Гейтсів, Агентства США з
міжнародного розвитку USAID та Міністерства культури України. Результат - відкриття на теренах Карлівщини трьох Інтернет-центрів в районній бібліотеці для дітей, Варварівській та Федорівській сільських філіях, де працює 10 комп'ю терів, сканери, прінтери, доступний скайп-зв'язок. Зараз ми маємо амбітні плани на розширення мережі Інтернет центрів, які будуть надавати інноваційні послуги користувачам наших бібліотек.

Колектив Карлівської ЦБС прагне зробити доступ користувачів до інформації вільним, оперативним та всебічним.

А ще бачимо майбутнє бібліотечної справи у тісній взаємодії їз громадами, як у місцевому самоврядування так і у збереженні української культури, народознавства, краєзнавства та розвитку бібліотек, як інформаційих та культурно-дозвіллєвих центрів.

Ми працюємо для тих, хто любить книгу, хто цінить знання, хто хоче володіти інформацією, а, отже, хоче володіти світом! МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!!!


Кiлькiсть переглядiв: 350

Коментарi